З днем ​​народження мене: Шановний 24 – Манхеттенський міні
Вставка

З днем ​​народження мене: Шановний 24 – Манхеттенський міні

Минуло деякий час, як я написав публікацію в блозі, краще, але ще публікація в блозі способу життя. Так голий зі мною, я можу бути трохи іржавим.

У січні 2021 року мені щойно виповнилося 24 роки, але ця публікація в блозі – це близько 23…

Я покладав великі надії на 23, як Super High. Це був мій золотий день народження, мені виповнилося 23 роки, як захоплююче право?! Це почалося з удару, святкуючи мій день з родиною та друзями, як завжди. Потім, перш ніж я це зрозумів своє життя, і всі інші були перевернуті догори ногами (дякую, козид, не). Мій 23 -й рік був зовсім не те, що я очікував, але це, безумовно, був рік, за який я назавжди вдячний.

Для цієї публікації в блозі я хотів скласти список багатьох причин, які я вдячний за свій 23 -й рік, а також багато уроків, які я вивчив.

Ось що я складав ..

  1. Щастя над усім

Це номер один з причини. Covid-19 взяв участь у всіх нас, як психічно, так і фізично. Скажімо, я працював на роботі, де я не був щасливий. Я любив те, що робив, любив своїх колег, але я просто уявляв себе, щоб бути в зовсім іншому становищі в 23.

Через ковисту було майже неможливо знайти нову роботу, тому я дотримувався цього. Прокинувшись щодня на роботу з дому, стало важче і важче, проте я ніколи не переставав з’являтися. Я працював над своєю командою, для своїх клієнтів і для себе. Але я подумки мотився; Це було просто, я не був щасливий і всі це бачили. “Щаслива Паппі Аманда”, як сказала, моя мама просто повністю зникла. Підробляти ваше щастя втомлює.

Тому я вирішив ризикувати заради свого щастя та свого психічного здоров’я. Я кинув роботу в середині пандемії, без нової роботи. Урок? Ви здогадалися, щастя над усім. Що -небудь менше, ніж це не має значення.

2. Коли ми маємо один одного, у нас є все

Якби ти сказав мені 23 -го дня народження, що я буду в пастці в будинку зі своєю родиною через глобальну пандемію, я б не повірив тобі. Але я назавжди вдячний за час, який я провів на карантині зі своєю родиною.

Ми сміялися, ми плакали, посміхалися, але перш за все, що любили. Ми зросли ближче як сім’я, проводячи час, граючи в настільні ігри, завершуючи головоломки і навіть малюючи на скелях. Ми були на щастя всі здорові, і справді нічого іншого не потрібно було.

Давайте продовжувати…

3. Зробіть люблячий пріоритет

Цей йде рука об руку з уроком №1. До 2020 року я не сприймав самолюбство серйозно, просто тому, що я завжди переживаю за щастя всіх інших. Коли я кажу “самолюбство”, я не маю на увазі часу, щоб робити час, щоб виконувати свою рутину догляду за шкірою щоранку та вночі. Любов сама полягає не в тому, щоб любити себе і все, що трапляється з вами весь час, а натомість по-справжньому зростати через важкі часи, навіть коли вони були останнім, що ви хотіли зробити. Бути надзвичайно чесним із собою у всіх ситуаціях-це безумовне самолюбство.

4. Прийміть, що це таке, а не те, що ви думаєте, що це має бути

Після того, як відмовився від роботи без нової роботи. Я подав заявку на різні маркетингові позиції в індустрії моди (де я хотів бути). Тим не менш, я висадив інтерв’ю на роботу, яку я справді цікавила. Перше інтерв’ю стало дивовижним, друге інтерв’ю ще краще, а третє інтерв’ю добре … так я подумав. Пройшовши 3 раунди інтерв’ю, я був дуже впевнений у посадці цієї роботи.

Минув тиждень, і я не чув від компанії. Однак вони сказали мені, що вони будуть на зв’язку протягом декількох днів, даючи мені знати в будь -якому випадку, якщо мені запропонують роботу чи ні. Ще раз я надіслав подальший електронний лист, не маючи відповіді. Мене привидалося.

Урок: Ми так захоплюємось романтизацією конкретного результату, щоб розчаруватися лише, коли речі не виключають так, як ми хотіли. Все відбувається з причини, пам’ятайте про це.

І останнє, але не менш важливе..

5. Шляхи перетинаються з причини

Я справжній віруючий, що все відбувається з причини. Речі трапляються не просто так, і ви зустрічаєте людей з причини.

Після того, як взяв кілька місяців, щоб зосередитись на собі та розібратися. Загальна компанія мрії, яка працює. Я розпочав на початку листопада, і роль займала мене до січня 2021 року. Хоча роль була короткою терміном, я серйозно вдячний за свій час з Луї Вуйттоном. Від мого ясла до кожного колеги, я справді побудував зв’язок з кожним із них.

Довга коротка історія, шляхи перетинаються з причини, і ви повинні їх помітити і діяти на них. Я знаю, що я мав на меті зустрітися, і працювати з кожним колегою в Луї Вуйттоні, я можу не знати, чому на даний момент, але я впевнений, що буду в майбутньому.

23 Дякую, 24 Я готовий до вас

Я рідко отримую особисті у своєму блозі, і я мушу сказати, що це добре, щоб все це зняти з грудей і поділитися цим з усіма вами. Я сподіваюся, що уроки, якими я поділився, можуть резонувати з деякими з вас, і, можливо, навіть надихнути вас внести деякі зміни у ваше життя (на краще, звичайно).

Всі посмішки на 24!